About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

tosmur-hali-yikama

Tosmur Halı Yıkama

Alanya Burak Halı Yıkama, Tosmur halı yıkama fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte olan halı ve koltuk yıkama firmasıdır.

Tosmur halı yıkama firmaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile hizmet veren Burak Halı Yıkama bünyesindeki tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz.

Sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz.

Tosmur Halı Yıkama Firmaları

Tosmur halı yıkama firmaları arasında müşteri memnuniyetini her şeyin başında tutan Burak Halı Yıkama firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettiklerinizi bize telefonda çekinmeden sorabilirsiniz ekibimiz memnuniyetle yardımcı olacaktır. Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma

Fabrikamıza getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır. Halının derinine nüfuz eden kirler, toplam 10 adet fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır.

Suyundan arındırılan Halı, Kalite Kontrol Masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır.

Kurutma İşlemi

Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkilemez.

Tosmur Halı Yıkama Fiyatları

Tosmur halı yıkama fabrikası olarak, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile halılarınızı yıkıyoruz. Tosmur halı yıkama fiyatları için halının yapısına, cinsine göre değişen bir fiyatlandırma çıkmaktadır. Bu fiyatlar değişiklik gösterebilir, net fiyat bilgisi için bizi arayıp ücretsiz fiyat bilgisi alabilirsiniz. İletişim sayfamızda bulunan formu kullanarak en uygun fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Tosmur Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tosmur Halı Yıkama ekibi olarak dikkat etmeniz gereken kriteri sizinle paylaşmak istedik. Öncelikle halılarınız yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek kadar sektörde deneyimi bulunan profesyonel bir ekibimiz mevcut ve bu ekip tarafından halılarınız analiz edilir. Halının cinsine göre uygun yıkama yöntemi, deterjanı ve duruma şekli belirlenir. Kullanılan deterjanın anti-bakteriyel olması ve sağlığa zararlı maddeler içermemesi aynı zamanda kaliteli olması gerekmektedir.

Biz Tosmur Halı Yıkama olarak size hizmet verirken kaliteden öndün vermiyor, küçük hesaplamalar yaparak masraftan kaçınmıyoruz. Firma prensiplerimiz gereği bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti yaratmak ve sizin için tek seçim olmaktır. Halı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken her şeye büyük bir özen ve titizlikle sizin yerinize dikkat eden bir ekip Tosmur Halı Yıkama’da size hizmet vermek üzere bulunuyor.

Alanya halı yıkama hususunda kendimizi ispatlamış bir firmayız. Bu gücümüzü Alanya’nın her noktasına hizmet verecek büyük bir ağa sahip oluşumuzdan alıyoruz. Son yıllarda hızla büyüyen halı yıkama sektörü içerisinde Alanya Burak Halı Yıkama olarak biz de bu kadar büyürken kurumsal bir kimlik ile sizlerin çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Burak Halı Yıkama olarak halı, koltuk, yorgan, battaniye gibi ürünlerin temizliğinin ne kadar zor olduğunun ve bu durumun ev hanımları için ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız. Hatta bu eşyalarını herhangi bir firmaya verdikten sonra memnun kalmayan bir çok mutsuz müşteriyi dinledik ve onların yüzünü bu konuda güldürdük.

Bu sektörde güven çok önemlidir. Özellikle temizlik konusunda hanımefendiler referans ile seçim yaparlar. Sizler de firmamızı tercih etmeden önce tarafıma gelen yorumları okumak isterseniz Google profilimizi ziyaret edebilirsiniz. Biz bunun bilincinde olan ve kazandığımız müşterilerimize ömür boyu hizmet vermeyi amaçlayan, Tosmur Halı Yıkama denildiği zaman ilk akla gelen firma olmayı hedefliyoruz.

alanya-tosmur-hali-yikama
Tosmur Halı Yıkama

Halı Nasıl Yıkanmalıdır?

Öncelikle halılarımız bazen evlerimizde bizzat yıkamaya kalktığınız eşyalarınızdır. Halı yıkama sadece su ve deterjanlama ile bitecek bir iş değil, aksine tamamen profesyonel işlem gerektiren bir iştir. Halılara en uygun temizlik işleminin yapılabilmesi için halılar cinslerine göre birçok çeşide ayrılır.

Halı dokumasında kullanılan ipliğe, dokuma şekline, desenine, materyaline hatta ipliklerinde kullanılan boya türüne kadar farklılık gösterir ve bu halı türlerinin hepsinin yıkama şekli de kullanılması gereken deterjan da, durulama ve kurulama ve durulama yöntemi de özenle seçilmelidir.

Alanya Burak Halı Yıkama bünyesindeki Tosmur Halı Yıkama profesyonel ekibi ve kurumsal yapısı ile halılarınızı çeşitlerine ayırır ve yapılacak doğru işlemi belirlemek için analiz eder. Sonrasında yapılan temizleme işlemi ile halılarınız antibakteriyel deterjanlar ve son teknoloji halı yıkama makineleri ile temizlenir, mikroplardan ve bakterilerden tamamen arındırıldıktan sonra hızlı teslimat ile adresinize teslim edilir. Tosmur’da halı yıkama fabrikası arayışınız varsa Burak Halı Yıkama Hizmetleri firması bu ihtiyacınızı profesyonel ve modern ekipmanları ile giderebilir.

Tosmur Halı Yıkama Telefon

Tosmur halı yıkama hizmetinde çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Sağlamış olduğumuz yerinde halı yıkama hizmetimiz için fiyat ve bilgi almak isterseniz web sitemizin iletişim sayfasını veya GSM hattımızı (+90 535 320 16 53) kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Daha önceki yerinde halı yıkama çalışmalarımızı görmek isterseniz Instagram sayfamıza göz atabilir bizleri Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!