About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

koltuk-yikama

Koltuk Yıkama Önerileri

Bu blog yazımızda sizler için doğru koltuk yıkama önerilerini listeledik.
Halılar, evlerin olmazsa olmazlarındandır. Hem renk açısından hem desen açısından odalara uyum sağlayan ve daha şık görünmesine yardımcı olan halılar, bir süre sonra kirlenmektedir. Üzerine biriken bakteriler, dökülen yiyecek ve içecekler, damlayan yağlar ve daha pek şok şey halıların kirlenmesine sebep olmaktadır. Ancak halı yıkama firmaları, bu lekeleri hemen temizleyerek, halılarınızın ilk günkü görünümünü kazanmasına yardımcı olur. Günümüzdeki teknolojinin gelişmesinden dolayı halı yıkama firmaları, halıları kolaylıkla yıkamaktadır. Ayrıca bazı halı yıkama firmaları, sadece halılarınızı değil, evinizin görüntüsünü tamamlayan ve şık bir görüntü oluşturan koltuklarınızı da yıkamaktadır.

Koltuklarda, gün içerisinde dökülen yiyeceklerden, içeceklerden, yağlardan dolayı kirlenebilir ve bir süre sonra solmaya ve eskimeye başlayabilir. Halı yıkama firmaları, her koltuğu özelliğine göre, dikkatle ve özenle yıkamaktadır.

Koltuklar yıkanırken, ısı içeren malzemelerin ısısına dikkat edilmelidir. Çünkü her koltuğun kumaşı ve içeriği aynı değildir. Isının, koltuğun malzemelerine göre ayarlanması koltuğun daha temiz olmasını sağlar. Isı koltuk içerisindeki bakterilerin ölmesini sağlayarak, içerisindekileri yok etmeye yardımcı olur. Isının gerekli seviyede ayarlanması koltuklara zarar gelmesini önler.

Koltuklar yıkanırken kullanılacak deterjan malzemeleri özenle seçilmedir. Her koltuğun malzemesi aynı olmadığı için kullanılacak ürünler koltuğunuza zarar verebilir. Bu yüzden koltuğunuzun malzemelerine uygun bir deterjanı seçmeniz koltuğun daha temiz olmasını sağlar ve zarar görmesini engeller. Ayrıca kullanılan deterjanlar leke çıkartmada yeterli olmadığında kullanılan ekstra ürünlere ve leke çıkarıcılara da dikkat edilmelidir. Koltukların yüzeyine zarar vermeyen ve rengini kaybetmesine sebep olmayacak ürünler kullanılmalıdır.

Koltuklar yıkanırken yüzey için kullanılan fırça gibi malzemelerinde koltuğa göre seçilmesi gerekir. Çünkü koltukların malzemeleri farklı olduğu için, her koltukta aynı malzeme yeterli olmaz. Yanlış kullanılan malzeme sonucunda koltuğun yüzeyi aşınabilir ya da rengi solabilir. Bu yüzden bunları önleyecek olan malzemeler özenle seçilip, ayarlanmalıdır.

Koltukların yıkandıktan sonraki kuruma süresi de önemlidir. Kuruduğu ortamın yanlış bir ortam olması, koltuğunuza zarar verebilir. Bu yüzden koltuğunuzun uygun ortamlarda uygun şartlarda kurutulması gerekir. Koltuklar, bekletilme süresinden sonra tamamen kurur ve kullanıma hazır hale gelir, sizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Siz de koltuklarınızı profesyonel kişiler tarafından temizletmek isterseniz Burak Halı Yıkama olarak hizmet halkamızın içerisinde koltuk yıkama da mevcuttur. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir Alanya’daki en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!