About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Stor – Zebra Perde Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama Yıkanması ve kurulanması için özel işlemlerden geçmektedir. Yıkama işlemi sırasında, özel işleme ve dokumalarına zarar vermemek amacıyla, yıkama esnasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Burak halı yıkama olarak stor ve zebra perde yıkama işlemleri için öncelikle 1 gün boyunca saf ve temiz suda bekletilen perdeleriniz, sonrasında düşük devirler ile […]

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Yıkanması ve kurulanması için özel işlemlerden geçmektedir. Yıkama işlemi sırasında, özel işleme ve dokumalarına zarar vermemek amacıyla, yıkama esnasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Burak halı yıkama olarak stor ve zebra perde yıkama işlemleri için öncelikle 1 gün boyunca saf ve temiz suda bekletilen perdeleriniz, sonrasında düşük devirler ile titreşim makinalarımız ile tüm kir ve mikroplardan arındırılarak temizlenmektedir. Alanya halı yıkama ve stor perde yıkama hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Stor Perde Nedir?

Mekanizma yardımı ile, özel kumaşların bir boruya sarılarak, yukarı ve aşağı hareket edebilen bir perde türüdür. Standart veya özel ölçülere göre kesilip dizayn edilebilmektedir. Evimizde ve işyerlerimizde genellikle kullandığımız stor perdeler, hem güzel bir görüntü, hem de alandan tasarruf sağlamaktadır.

Zebra Perde Nedir?

Stor perde ile aynı özellik ve mekanizmalara sahip olmakla beraber, farklı model ve şekillerde üretilebilir. En yaygın olarak kullanılan, belirli ölçülerde renkli fon ve devamında şeffaf fonların birleşimi ile oluşturulur. İstenilen özellik ve ebatlarda üretimleri mümkündür. Ülkemizde en çok tercih edilen stor perde modelleri arasında bulunmaktadır.

Stor ve Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

10 yıllık tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile Burak Halı Yıkama, daima güvenli ve garantili hizmetler sunmaktadır. Özel antibakteriyel, insana ve doğaya zarar vermeyen ürünlerimiz ile store ve zebra perde yıkama hizmeti veriyoruz. Özel olarak saf suda bekletilen perdeleriniz, ardından düşük devir ve profesyonel titreşim makineleri ile tüm kir ve mikroplardan arındırılır.

Burak Halı Yıkama Hakkında

Burak halı yıkama olarak, her geçen gün kazandığımız tecrübe ve bilgimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğaya zarar vermeyen antibakteriyel temizleme ürünleri ile halılarınızı temizliyoruz. Tüm kalite standartlarımız gereğince, halılarınız evinizden veya işyerinizden ücretsiz olarak teslim alınır. Özenle yıkandıktan sonra, kurutma ve antibakteriyel arıtma işlemlerinden sonra evinize ücretsiz servis edilir. Kalite standartlarımız gereğince, şeffaf bilgi alabilir ve halılarınızın durumlarını iletişim bilgilerimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Ortalama iş süreleri veya sizin belirlediğiniz süreler de teslim alma ve teslimat işlemleri yapılabilmektedir. Barkod sistemimiz ile halı kayıpları yaşanmamaktadır. Sisteme barkod ile eklenen halılarınız yine barkod ile sizlere teslim edilmektedir. Teslimatta size verilen fiş üzerinden barkod bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Teslim aşamasında personelimize iletmeniz gerekmektedir.

Sosyal Medya

Instagram hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!