About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Halı Yıkama

Halı Yıkama Evimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmezi olan halılarımız, gerek soğuk havalarda koruyucu, gerekse dekoratif anlamda bizlere hizmet eder. Zamanla halılarımız da biriken, kir, toz ve yıpranmalar kötü bir görüntüye sebep olur ve insan sağlığına etki etmeye başlar. Sonrasında yıkama işlemleri ile halılar, ilk haline uygun şekline gelir ve daha temiz bir görüntü sunar. Yıkama işlemleri […]

Halı Yıkama

Evimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmezi olan halılarımız, gerek soğuk havalarda koruyucu, gerekse dekoratif anlamda bizlere hizmet eder. Zamanla halılarımız da biriken, kir, toz ve yıpranmalar kötü bir görüntüye sebep olur ve insan sağlığına etki etmeye başlar. Sonrasında yıkama işlemleri ile halılar, ilk haline uygun şekline gelir ve daha temiz bir görüntü sunar. Yıkama işlemleri esnasında, kullanılan ürünler çok önemlidir. İnsana ve doğa sağlığına etki eden ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır. Yine bu ürünlerin kullanımından dolayı halılarda deformeler, solmalar ve çürümeler olabilir. Bu aşama da firma seçimi önem arz etmektedir.

Neden Burak Halı Yıkama?

Burak olarak halı hizmetlerinde kalifiyeli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğa sağlığına zarar vermeyen, bitkisel, antibakteriyel temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Kalite standartlarımız gereğince, tüm halı çeşitlerine uygun şekilde temizlik teknikleri uyguluyoruz ve halılarınızı güvenle, garantili şekilde temizliyoruz. Soru ve önerileriniz için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz telefon numaranızı bize ileterek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Diğer soru, sorun ve önerileriniz için sıkça sorulan sorular sayfasına bakabilirsiniz.

Halı Yıkama Firmaları

Bir çok yıkama firması mevcuttur. Yıkama firmaları seçerken, dikkat edilmesi gereken konu ise, tecrübe ve müşteri yorumları olacaktır. Firma araştırırken, en önemli unsur ise firmanın internet sitesinin ne kadar güven vermesi olacaktır. İnternet sitesine önem veren bir firma, yaptığı işi en iyi şekilde ziyaretçilerine anlatmak istemektedir. Çoğu firma gerek personellerinde, gerekse kullandığı temizlik maddelerine dikkat etmeden hizmet vermekte ve sonrasında müşteri memnuniyetini azaltmaktadır. Bu firmalar şunu bilmelidir ki, yaptıkları tüm gereksiz yıkama teknikleri en çok kendilerine zarar verecektir.

Halı Yıkama Makinesi

Burak, son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet vermektedir. Tüm cihazlarımız halı ve diğer halı ürünlerine zarar vermeden, temizlik seçeneği sunmaktadır. Bu cihazlarımız ile halı yüzeylerinizin en derinlerine nüfus ederek, tüm mikroskobik oluşumlar dahil tüm kir ve tozlar arındırılabilmektedir.

Alanya Halı Yıkama Fiyatları

Kalite standartlarımızı uyguladığımız ölçüde, fiyat olarak en iyi fiyatları veriyoruz. Yapılan hizmete karşılık gelen en iyi fiyatları verdiğimizden şüpheniz olmasın. Siz de bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygun Halı Yıkama

Burak Halı Yıkama olarak, Alanya’da verdiğimiz hizmetlerde uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Kalite politikalarımız gereğince, verdiğimiz hizmetler tamamen müşteri memnuniyetini yükseltmek ve yapılan işlemlere değer vererek hizmet veriyoruz. Burak ayrıcalığıyla tanışabilmek için bizimle iletişim kurabilir veya iletişim formlarımız aracılığıyla bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya

Instagram hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!