About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Overlok

Halı Overlok Overlok, genel tabir ile dikiş işlemi olup, bir çok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bir tabir ise halı overlok işlemidir. Halı ve kilim kenarları için kullanılan overlok tabiri ise, tüm halı ve kilimlerinizin kenarlarının yeniden yapılandırılma işlemidir. Bu işlem ile halı ve kilim kenarları yapılandırılarak, yıpranmalar ortadan kaldırılır ve yeni bir görünüm elde […]

Halı Overlok

Overlok, genel tabir ile dikiş işlemi olup, bir çok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bir tabir ise halı overlok işlemidir. Halı ve kilim kenarları için kullanılan overlok tabiri ise, tüm halı ve kilimlerinizin kenarlarının yeniden yapılandırılma işlemidir. Bu işlem ile halı ve kilim kenarları yapılandırılarak, yıpranmalar ortadan kaldırılır ve yeni bir görünüm elde edilir. Bu işlem tüm halılara ömrü boyunca bir çok kez uygulanmaktadır. Zira ev ve işyerlerinde en çok kullanılan, dekoratif bir ürün olan halılar zamanla maruz kaldığı durumdan ötürü deformeler baş göstermektedir.

Overlok nasıl yapılır?

Bu aşamada overlok firmaları arasından tecrübe ve güvencesi en yüksek olan firmalar tercih edilmelidir. Zira yapılacak yanlış işlem halılarınızın genel görünüşüne zarar verebilmektedir. Örnekleriyle çok sık olarak karşılaştığımız bu durumların başında, overlok yapılan halıların kısa bir süre sonra tekrardan deforme olmaları ve yırtılmaların görülmesidir.

Neden Burak Halı Yıkama?

Burak olarak halı hizmetlerinde kalifiyeli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. İnsan ve doğa sağlığına zarar vermeyen, bitkisel, antibakteriyel temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Kalite standartlarımız gereğince, tüm halı çeşitlerine uygun şekilde temizlik teknikleri uyguluyoruz ve halılarınızı güvenle, garantili şekilde temizliyoruz. Soru ve önerileriniz için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz telefon numaranızı bize ileterek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Diğer soru, sorun ve önerileriniz için sıkça sorulan sorular sayfasına bakabilirsiniz.

Halı Yıkama Firmaları

Bir çok yıkama firması mevcuttur. Yıkama firmaları seçerken, dikkat edilmesi gereken konu ise, tecrübe ve müşteri yorumları olacaktır. Firma araştırırken, en önemli unsur ise firmanın internet sitesinin ne kadar güven vermesi olacaktır. İnternet sitesine önem veren bir firma, yaptığı işi en iyi şekilde ziyaretçilerine anlatmak istemektedir. Çoğu firma gerek personellerinde, gerekse kullandığı temizlik maddelerine dikkat etmeden hizmet vermekte ve sonrasında müşteri memnuniyetini azaltmaktadır. Bu firmalar şunu bilmelidir ki, yaptıkları tüm gereksiz yıkama teknikleri en çok kendilerine zarar verecektir.

Halı Kestirmek İstiyorum Alanya

Siz de halılarınıza değer katmak ve garantili işlemler yaptırmak istiyorsanız, uzman personellerimiz ile Burak halı yıkama yanınızda. kesme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Servis Seçeneği Var Mı ?

Evet, tüm halı yıkama, koltuk yıkama ve diğer halı işlemleri için ücretsiz servis seçeneğimiz bulunmaktadır. Diğer sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Instagram hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!