About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Oba Halı Yıkama

Oba mahallesinde hizmet sektöründe faaliyet gösteren birçok halı yıkama şirket bulunmaktadır. Alanya Oba mahallesinde hizmetler sunan kurumlar arasında Alanya Burak Halı Yıkama Oba Halı Yıkama fabrikası bulunmaktadır. Burak Halı Yıkama fabrikası, Oba servis bölgesinde sağlam halı temizleme hizmetleri sunan bir temizlik şirketidir. En önemlisi sert ve zehirli temizlik ürünleri kullanmak yerine detaylı ve kapsamlı halı temizleme hizmeti sunuyoruz.

Ek olarak gün içerisinde bizlere tüm iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Bu nedenle Oba’da halı temizleme hizmetleri, kir çıkarma veya özel halı bakımı gibi servislere ihtiyacınız varsa, Burak Halı Yıkamanın profesyonellerine ulaşabilirsiniz.

En Hızlı ve Temiz Oba Halı Yıkama

En hızlı yolla Oba’da nasıl halı yıkatılır sorusunun cevabını aşağıdaki aşamaları takip ederek öğrenebilirsiniz.

1.Aşama: İlk olarak istediğiniz gün ve saat için irtibat bilgileriniz kayıt edilerek randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.kısım: İkincisi size belirttiğimiz zamanda bize iletmiş olduğunuz adrese uzman servis çalışanlarımızı yönlendirerek ürünlerinizi teslim alınıyor.

3.bölüm: Üçüncüsü Halılarınızın zamanla topladığı hasarsız çıkarılabilinecek her türlü tozu ve kirin ön temizlemesini yapıyoruz. Daha sonra teknolojik, endüstriyel araçlar ve uzman teknikler kullanarak temizleme işlemini yapıyoruz.

4.Adım Son adım, kalite kontrol ekibimiz tarafından onay verilen ürünler paketlenip müşteriye teslim edilecek hale getirilmektedir. Benzer şekilde yani birinci adımda olduğu gibi karar verdiğiniz gün ve saatte adresinize ulaştırıyoruz.

oba-hali-yikama
oba-hali-yikama

Oba Halı Yıkama Fiyatları? (Güncel 2022)

En önemlisi müşterilerimizin en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sahip olmalarıdır.

Halılarınız en iyi ve kaliteli iplik malzemelerinden üretildiği için birinci sınıf güvenlik ve bakım gerektirmektedir.

Oba veya çevresinde oturuyorsanız ve mükemmel bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız aramanız bitmiştir. İhtiyaçlarınız için tek yer Alanya Burak halı yıkama fabrikası. Örneğin metresi kaç para? metrekare fiyatı nasıl hesaplanır? gibi sorularınız ve Oba halı yıkama fiyatları için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Şuanda Oba mahallesinde hiçbir şirket tarafından neredeyse hiç sunulmayan yeni bir halı yıkama standardı belirledik. Bizi sektörde bu seviyeye getiren adanmışlık, sıkı çalışma ve modern teknolojinin kullanımı..

Oba halı yıkama konusunda beklentileriniz ne olursa olsun, bunu gerçekleştirmek için en büyük mutluluk kaynağı.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Yani sizlerden servis için kesinlikle ücret talep etmiyoruz.  Halı yıkama fiyatlarımız için elbette ki halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerindenki telefon veya WhatsApp iletişim kanallarımızdan bildirerek işlem için gerekli olan ücreti detaylıca öğrenebilirsiniz.

Sonuç olarak Oba halı yıkamacılık hakkında daha fazla detaylı bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz. Oba halı yıkamacısı

Oba Halı Yıkama Telefon

Oba halı yıkama hizmetinde çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Sağlamış olduğumuz yerinde halı yıkama hizmetimiz için fiyat ve bilgi almak isterseniz web sitemizin iletişim sayfasını veya GSM hattımızı (+90 535 320 16 53) kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Daha önceki oba halı yıkama çalışmalarımızı görmek isterseniz Instagram sayfamıza göz atabilir, bizleri Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!