About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Yorgan – Battaniye Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama Ev veya işyerlerinizde kullandığınız yorgan ve battaniyelerinizi antibakteriyel, insana veya doğaya zarar vermeyen ürünlerimiz ile son teknoloji sanayi tipi çamaşır makinelerimizde hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Yorgan – battaniye yıkama işlemlerinde bir çok önemli faktör bulunmaktadır. Birincisi yıkama esnasında kullanılan temizlik ürünleri sağlığa zarar vermeyen ürünlerden seçilmesi gerekmektedir. İkinci ve yine çok […]

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ev veya işyerlerinizde kullandığınız yorgan ve battaniyelerinizi antibakteriyel, insana veya doğaya zarar vermeyen ürünlerimiz ile son teknoloji sanayi tipi çamaşır makinelerimizde hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Yorgan – battaniye yıkama işlemlerinde bir çok önemli faktör bulunmaktadır. Birincisi yıkama esnasında kullanılan temizlik ürünleri sağlığa zarar vermeyen ürünlerden seçilmesi gerekmektedir. İkinci ve yine çok önemli bir konu olan yıkanan battaniye ve yorganlarınızın en detaylı şekilde temizlenmesidir. Dolayısıyla firma seçimi yaparken en önemli dikkat edilmesi gereken konular bunlardır. İşlerini doğru şekilde yapmayan firmalar, gönderdiğiniz eşyalarınıza telafisi mümkün olmayan hasarlar verebilmektedir.

Alanya Yorgan Yıkama Firması

Son teknoloji çamaşır makinelerimizde, hijyenik şartlarda tüm yorganlarınız yıkanmaktadır. Tüm yorgan, battaniye gibi eşyalarınız özenle güneş ışığına maruz kalmadan kurutulmaktadır. İşlemi biten ve kurutulan tüm eşyalarınız ambalajlanarak servis araçlarımıza yüklenir.

Neden Burak Halı Yıkama?

Geçmişten bugüne edindiğimiz tecrübe ve bilgimizle Alanya’da halı yıkama, koltuk yıkama, halı tamiri, halı overlok, yorgan ve battaniye yıkama, makine halı yıkama gibi hizmetler veriyoruz. Kalite politikalarımızı esas alarak müşteri memnuniyetine dayalı bir sistem ile yolumuza devam ediyoruz. Sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Alanya Yorgan Yıkama

Antibakteriyel olarak kullandığımız ürünler ile yorganlarınıza zarar vermeden, yapı ve dokusuna uygun olarak işlemler yapıyoruz. Yorgan yıkama işlemlerinden sonra sıfır hissiyatı alabileceğiniz gibi, aldığınız hizmetten memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Alanya Yün Yorgan Yıkama

Yıkaması diğer yorgan türlerine göre farklı tekniklerle uyguladığımız yün yorgan yıkama hizmetlerimiz ile, gönül rahatlığıyla bize güvenebilirsiniz. Sağlık standartlarına uygun ürünlerimiz ile, detaylı bir şekilde temizlik hizmeti veriyoruz.

Yorgan Yıkama Fiyatları Alanya

Kalite standartlarımıza uygun olarak temizlenen yorgan ve battaniyeleriniz, yine kalite politikalarımız gereğince uygun fiyata en iyi hizmeti sunabilmek adına hizmetler veriyoruz. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Formlarımız aracılığıyla iletişim bilgilerinizi bize ileterek, ekiplerimizin sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Daha önce bize sorulan bazı soruları, sıkça sorulan sorular sayfamızda yanıtladık. Dilerseniz göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Instagram hesabımızdan bizleri takip edebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!