About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

hakkimizda resim
Alanya Halı Yıkama Firması

Hakkımızda

Burak Halı Yıkama firması Alanya'da hizmet vermekte olan öncü bir halı yıkama firmasıdır.

Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olmuştur. Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji hemen temin edilmektedir. Burak halı yıkama firmasının bu özelliği onu kısa sürede sektörün enlerinden biri haline getirmiştir. Tecrübe ve birikimiyle diğer firmalardan Farklı olan firmamızda AR-GE Çalışmalarına çok büyük önem verilmektedir.

Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup kusursuz hizmet anlayışıyla bu sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır. Rakipleri tarafından Sürekli takip ve taklit edilen firmamız bu yönüyle de sektöründe kalitenin artmasını sağlamıştır. Eğitimli bir kadro tarafından kurulan firmamız aynı zamanda Eğitim düzeyi yüksek İnsan ilişkilerine önem veren güler yüzlü profesyonel bir kadroya sahiptir.

Verdiğimiz Profesyonel Hizmetler; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Yatak Yıkama, Stor Perde Yıkama, Zebra Perde Yıkama Overlok Yapımı. Hizmetleri görüntüle

Sosyal Medyada Biz: Facebook - Instagram

Burak Halı Yıkama

Burak SAYGI
Language
Hemen Arayın!