About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Halıları otomatik makineda başka müşterilerin halıları karışmadan sadece sizin halı grubunuzla tek tek yıkıyoruz sizin halılarınız yıkandıktan sonra diğer müşterinin halısına başlamadan önce 5 dakika makine kendisini yıkıyor ve daha sonra diğer müşteri halısını yıkıyoruz.

Halı yıkamada önemli olan deterjandır, kullandığımız deterjanlar tamamen doğal ve bitkiseldir halılarınıza ve size zarar vermeyen bakanlık onaylı ürünler kullanıyoruz.

Evet; halınızı, döşemelerinizi düzenli ve bilinçli temizletmeniz birçok alerji yapıcı maddeleri ve diğer kirleticileri ortadan kaldıracak ve daha iyi nefes almanızı sağlayacaktır. Uygun şekilde temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan halılar ve kumaşlar bina içinde ve ev ortamında çeşitli sağlık sorunları yaratma potansiyeline sahiplerdir.

Tamamen ücretsiz servisimiz vardır. Halılarınız yıkanmak üzere adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve yine yıkanıp kurulandıktan sonra ambalajlanarak ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Teslimat ortalama 1 hafta sürüyor perde için daha az zamanda ortalama 3 güne kadar teslimat yapıyoruz halılarınızda leke çok ise 10 güne kadar süre bilir halıyı ikinci defa yıkama işlemine alabiliyoruz.

Çalışma günlerimiz pazartesi - cumartesi olup saat 07:00 - 22:00 saatlerinde açığız. Gün içerisinde teslimat ve dağıtım yapıyoruz.

Language
Hemen Arayın!