About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

[email protected]

Kargıcak Halı Yıkama

Kargıcak Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetlerinde aktif olarak bulunan Kargıcak halı yıkama son derece profesyonel ve hızlı bir şekilde çalışma yapmaktadır. Uzun süredir sektörde yer alan firmamız halı yıkama ve sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri en iyi şekilde sonlandırarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Sıkça tercih edilen Kargıcak halı yıkama işlemlerinde firmamızın referansları da fazlaca bulunmaktadır. Referanslarımızı ve çalışmalarımızı incelemek isterseniz Instagram profilimize göz atabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde uygun fiyat garantisi de müşteriler tarafından beğenilmektedir. Profesyonel çalışmalar ile yaptığımız tüm halı temizleme işlemlerimizde hijyeni ön planda tutmaktayız. Kolay kolay böyle bir sorun yaşanmıyor ancak yine de halı yıkama sırasında oluşan sorunlarda da garanti sunmaktayız. Çünkü memnuniyetiniz bizim önceliğimiz!

Her türlü halı yıkama işleminde kusursuz temizlik sağlıyoruz. Tüm lekeleri ve kiri çıkarmayı hedeflemekte belirlenen gün içerisinde teslim de etmekteyiz. Genel olarak yapılan halı yıkama işlemlerimizde 3 ile 5 gün süre ile teslim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Halınızı size teslim etmeden önce tüm lekelerden arındığından ve kuruduğundan emin oluyoruz sonrasında özenle ambalajlama işlemini yapıyoruz ve gün içerisinde size teslim edebilmek için dağıtım sırasına ekliyoruz. Bu çalışma prensibimizle bizi tercih eden müşterilerimizden olumlu yorumlar almayı başardık. Halı konusunda genel olarak kilim, İran, Milas gibi ayrım yapmadan da hijyeni sağlayarak temizliği tamamlanmaktadır. Yıkama sonrası halı teslimatı sırasında yapılan hizmet için de herhangi bir ücret almamaktayız.

Neden Kargıcak Halı Yıkama?

Piyasa koşullarında halılar genellikle özelliklerine göre ayrılmadan; el halısı, makine halısı karışık olacak şekilde birlikte yıkanır. Fakat bu işlem halılarınızın rengini değiştirebilir bununla birlikte ömürlerini de kısaltabilir. Kargıcak Halı Yıkama olarak halılarınız; el halısı, makine halısı, naylon ve sentetik halı olarak ayrılır son teknolojik makinelerimizde birbirlerine karışmayacak şekilde yıkanır.

Bunların yanı sıra Alanya Burak Halı Yıkama hijyenik halı yıkamaya özen gösterir bir müşterinin halılarını başka bir müşterinin halılarıyla asla karıştırmaz, birlikte yıkamaz.

  • Halılarınıza asla zarar vermeden yıkama işlemi yapmaktayız.
  • Güncel ve profesyonel teknolojik makinelerle halılarınız derinlemesine temizlenir.
  • Halılarınızı yıkarken kimyasallar yerine tamamen organik ürünlerle yıkamaktayız.
  • Halılarınızı cinslerine göre ayırdıktan sonra özelliklerine göre en uygun şekilde yıkarız.
  • Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz olacak şekilde yıkanıp adresinize teslim edilir.
  • Görüldüğü üzere Alanya Burak Halı ve Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize sınırsız ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Her müşterinin halısı için bir etiket üzerine , müşteri isim ve barkod numaraları yazıyoruz . Bu işlem sayesinde müşterilerin halılarının birbiriyle karışma ihtimalleri de ortadan kalkmış oluyor. Ayrıca farklı müşterilerin halılarını aynı makinede eş zamanlı yıkamak iş ahlakı olarak hoş değildir. Sektörde çoğu firma bunlara dikkat etmezken Kargıcak en iyi halı yıkama olarak belirttiğimiz tüm özelliklere dikkat eder ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Halılarınız gözünüz arkada kalmadan Alanya Burak Halı ve Koltuk Yıkama tarafından tertemiz yıkanıyor ve teslimatı yapılıyor.

Halı Yıkama Fiyatları

Firmamızda halı yıkama için son teknoloji endüstriyel makineler kullanılmakta. İşlemlerimiz sonucunda derinlemesine temizlenen ve yenilenen halılarınızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Halı yıkamada fiyatı halının boyutu ve ölçüsünü, halının türünü göz önünde bulunduruyoruz. Kargıcak halı yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Daha hızlı bilgi almak için sitemizde bulunan WhatsApp iletişim hattımızı kullanabilirsiniz.

Language
Hemen Arayın!